Diskuze/vzkazy

Datum: 18.03.2016

Vložil: Alena Skřebská

Titulek: Veliké poděkování

Chtěla bych touto cestou poděkovat báječné osobě Kateřině Svobodové, která společně se svým přítelem Jirkou Klozem vlastní chovatelskou stanici Od Olešenky.
Mám tu čest, být majitelkou fenečky pocházející z vrhu B, jejich drsnosrsté trpasličí jezevčice Bory.
Pro Katku nikdy není problém si udělat čas a přijet nás podpořit na výstavu, kde nám do poslední chvíle ještě udílí rady, aby naše předvedení opravdu stálo za to.
Odpoví na všechny mé (někdy možná až nesmyslné) dotazy a když něco neví, tak se vždy snaží získat odpověď.
Je ochotná s námi lítat ve svém volnu po poli v ne vždy ideálním počasí a ukazovat mi, jak bych měla správně cvičit a podporovat Ajčiny vrozené lovecké vlohy.
A čeho si cením ještě víc, nebojí se mě i důrazně napomenut, když něco Ajince kazím. Například hodně dlouho trvalo, než jsem pochopila, že můj minipes je opravdu pes a ne člověčí miminko, které jsem stále nosila na rukách.
Katka s Jirkou jsou chovatelé se srdcem a láskou ke svým čtyřnohým kamarádům a jejich potomkům.


Zpět na diskuzi